Hotel

Vítejte v HOTELU LA PORT

Naše pokoje jsou kompletně zrenovovány a nabízí celkovou kapacitu ubytování až pro 120 hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, trezorem a koupelnou se sprchou/vanou a toaletou.

Všechny vnitřní prostory hotelu včetně pokojů jsou nekuřácké.

CHECK-IN (čas příjezdu): od 14,00
CHECK-OUT (čas odjezdu): do 11,00

Ceny jsou uvedeny za pokoj/noc včetně DPH.

Snídaně v hodnotě 150,- Kč (děti do 5 let zdarma) není zahrnuta v ceně ubytování.
Polopenzi (snídaně a večeře) za zvýhodněnou cenu jen pro hotelové hosty 250,- Kč lze objednat.

Poplatek za čistotného a spíše menšího pejska činí 100,- Kč za noc pro Kajutu, 200 Kč pro ostatní pokoje

Ubytování zaměstnanců

Pokoje

Kapitánský pokoj

1990,- Kč / noc (pro 2 osoby)

Kapitánský pokoj Vám poskytne maximální pohodlí díky své prostornosti, velkorysé manželské posteli (200x200 cm) s ručně vyráběnou matrací, masivnímu nábytku z dalekých cest pana kapitána, koženým křeslům a také velké LED TV. Koupelna kapitána je na každé lodi vždy tou nejhonosnější a ne jinak je tomu v hotelu LA PORT, kde si můžete navíc užít koupel ve vaně a mnozí po toaletě jistě ocení bidet. Samozřejmostí je rovněž WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje po vítězné noční bitvě. Postýlka pro dítě je k dispozici zdarma. Pokoj je nekuřácký.

Rezervovat

Rodinný pokoj

1 os.790,- Kč / 2 os.990,- Kč /
3 os.1190,- Kč / 4 os.1390,- Kč

Rodinný / vícelůžkový pokoj je vybaven manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Veškerý nábytek je vyroben z masivu, skříně jsou dostatečně prostorné i pro dlouhodobější pobyt a koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, ručníky a hygienickými potřebami. Samozřejmostí je rovněž LCD TV, WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje po náročné noční bitvě. Postýlka pro dítě je k dispozici zdarma. Pokoje jsou nekuřácké.

Rezervovat

Pokoj

1 os. 790,- Kč / 2 os. 990,- Kč

Standardní pokoj na hlavní budově pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Veškerý nábytek je vyroben z masivu, skříně jsou dostatečně prostorné i pro dlouhodobější pobyt a koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, ručníky a hygienickými potřebami. Samozřejmostí je rovněž LCD TV, WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje po náročné noční bitvě. Postýlka pro dítě je k dispozici zdarma. Pokoje jsou nekuřácké.

Rezervovat

Kajuta

1 os. 490,- Kč / 2 os. 790,- Kč

Kajuta je vybavena manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Dostatečně prostorná skříň je vhodná i pro dlouhodobější pobyt. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, úložnými prostory, ručníky a hygienickými potřebami. Samozřejmostí je rovněž LCD TV, WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje po náročné noční bitvě. Postýlka pro dítě je k dispozici zdarma. Kajuty jsou nekuřácké.

Rezervovat

Instagram @hotel_laport

Copyright 2019 LaPort | Created by IMCerny.com