O hotelu

Spusťte kotvu

Hotel la Port je ideální místo k zakotvení před cestou na jih, ale také skvělý výchozí bod pro výpravy do moravsko-rakouského pohraničí. Třeba pro návštěvy znojemských památek, okolních hradů a zámků, nákupního a zábavního centra Hatě či vinných sklepů.

Pokoje (neboli kajuty) prošly v roce 2019 kompletní rekonstrukcí. V 57 kajutách se vyspí celkem až 120 hostů. Díky rozdělení do čtyř cenových tříd si navíc ideální ubytování vyberou jak dobrodruhové na kolech, tak ostřílení a nároční cestovatelé.

Všechny kajuty jsou nekuřácké, vybavené WiFi připojením, trezorem, koupelnou a WC.

CHECK-IN (čas příjezdu): od 15.00

CHECK-OUT (čas odjezdu): do 10.00

Níže uvedené ceny jsou za kajutu a noc včetně DPH. K noclehu lze přiobjednat snídani za 150 Kč (děti do 5 let ji mají zdarma).

V kajutách mohou přespat i menší, čistotní pejsci. Nocleh jim poskytneme za 100 Kč za noc ve 3. a 4. třídě a za 200 Kč v 1. a 2. třídě.

Vyberte si kajutu

První třída
1 990 Kč/noc (pro 2 osoby)
Kapitánská kajuta vám poskytne maximální pohodlí. Nejprostornějšímu pokoji v celém la Portu dominuje velkorysá postel o rozměrech 2 × 2 metry a dále masivní nábytek včetně dvou kožených křesel ze zámoří. Kapitánova koupelna je na každé lodi vždy tou nejhonosnější a stejně je tomu i u nás: můžete si tak dopřát třeba koupel ve velké vaně. Samozřejmostí je WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje po vítězné noční bitvě. Postýlka pro malého plavčíka je v kajutě první třídy zdarma. Kapitánská kajuta je nekuřácká.
Druhá třída
(námořnická kajuta)
990 Kč/noc (1 osoba) /  1 290 Kč/noc (2 osoby)
Standardní námořnické kajuty v hlavní budově patří mezi nejoblíbenější variantu ubytování v la Portu. V každém pokoji druhé třídy je manželská postel nebo dvě samostatná lůžka a dále nábytek z masivu. Prostorné skříně jsou vhodné i pro dlouhodobější pobyt. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, ručníky a hygienickými potřebami. Samozřejmostí je rovněž WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje. Námořnické kajuty jsou nekuřácké.
Třetí třída
(dělnická kajuta)
690 Kč/noc (1 osoba) /  990 Kč/noc (2 osoby) 
Pokoje třetí třídy poskytují střídmé ubytování nenáročným cestovatelům. Velice často je využívají rovněž nejrůznější firmy pro své zaměstnance. V každé dělnické kajutě jsou dvě samostatná lůžka, která lze v případě potřeby spojit do jednoho. Dostatečně prostorná skříň je vhodná i pro dlouhodobější pobyt. V koupelně se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou na vás budou čekat ručníky a základní hygienické potřeby. Samozřejmostí je rovněž WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje. Dělnické kajuty jsou nekuřácké.
Čtvrtá třída
(kajuta „v podpalubí“)
490 Kč/noc (1 osoba) /  790 Kč/noc (2 osoby)
Podpalubí“ je výbornou volbou pro nenáročné cestovatele, kteří mají jediný cíl: prostě jen zakotvit a spát. Okna z kajut čtvrté třídy vedou do světlíku, ale v každé jsou dvě samostatná lůžka. Sice nejsou z mahagonu, ale pohodlně se na nich vyspíte. Do prostorné skříně uložíte veškerou svou bagáž. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo, toaletu a vše pro základní očistu těla. Samozřejmostí je rovněž WiFi připojení, a možnost úplného zatemnění pokoje, abyste se mohli vyspat i za bílého dne. Kajuty „v podpalubí“ jsou nekuřácké.
Rodinná kajuta


990 Kč/noc (1 osoba) / 1 290 Kč/noc (2 osoby) / 1 490 Kč/noc (3 osoby) / 1 690 Kč/noc (4 osoby)
Vícelůžková kajuta je vybavena manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Do prostorných skříní uložíte vše potřebné i pro dlouhodobější pobyt. V koupelně se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou na vás budou čekat ručníky a balíček s hygienickými potřebami. Samozřejmostí je rovněž WiFi připojení, trezor a možnost úplného zatemnění pokoje. Dětská postýlka je k dispozici za 300 Kč. Rodinné kajuty jsou nekuřácké.